BE|DIFFERENT

O nas

Be|different to najmłodsze „dziecko” Fundacji pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie”.
Starszą siostrą B|d jest DIFFERENT – restauracja w ciemności, jedyna w Polsce obsługiwana przez niewidomych kelnerów.
Oba projekty oprócz przyniesienia nam przyjemności i zdrowia, mają za zadanie wygenerowanie zysków na działalność charytatywną fundacji.
Restauracja DIFFERENT zdobyła serca kilkunastu tysięcy gości oraz zyskała wspaniałe recenzje i opinie 4.8*****
Kładąc nacisk na wysoką jakość, tego co tworzymy z pasją i z misją zmieniania świata na lepszy, śmiało oczekujemy iż B|d również będzie pożytecznym „dzieckiem” niosącym dobro.

Sprawdź

CATERING

Trzon zespołu Be|different

Anna Bocheńska

Prezes Zarządu Fundacji pomocy rodzinie „Człowiek w potrzebie” i twórczyni restauracji DIFFERENT. Kobieta z misją i wizją, niosąca wsparcie potrzebującym. Jej najnowszy projekt charytatywny to #PosiłkiKryzysowe – dowóz gotowych posiłków i paczek żywnościowych do warszawiaków, którzy w wyniku kryzysu covidowego znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Krzysztof Wojdat

Odpowiada za produkcję diet oraz logistykę. Dyplomowany dietetyk, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Twórca sukcesu DietBox. Krzysztof zaczynał od zdrowego bufetu w Szpitalu Dziecięcym w Dziekanowie Leśnym. Zdrowe jedzenie oczarowało podniebienia najmłodszych. Nic dziwnego, że i rodzice zaczęli polecać sobie nawzajem smaczne i zdrowe posiłki. Tak narodziła się marka DietBox.

Justyna Zalega

Dyplomowany dietetyk czuwający nad recepturą i jakością menu. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Młoda, pełna werwy i z bogatym doświadczeniem zawodowym, zdobytym m.in. w Instytucie Żywności i Żywienia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Szpitalu MSWiA, Centralnym Szpitalu Klinicznym przy Banacha, czy w Szpitalu Bródnowskim. Autorka wielu publikacji o tematyce żywienia.

Be | fithealthdifferent

Zamów